• ריקי-חן יהונתן

עבודה אנרגטית-עבודה עם מטוטלת


http://rikiy.co.il/pendulum-metutelet

מהי מטוטלת?

המטוטלת מורכבת מחוט או מוט קל אשר בראשו משקולת. גלילאו היה הראשון אשר חקר את תכונותיה המיוחדות של המטוטלת ומצא כי לכל מטוטלת זמן מחזור קבוע. זמן המחזור הוא פרק הזמן בו המטוטלת משלימה מחזור אחד, כלומר חוזרת למצב בו היא היתה בתחילת פרק הזמן. עם השנים פותחו שיטות עבודה שונות עם המטוטלת.

שיחה עם מטוטלת:

מרבית האנשים, שיש בידם מטוטלת משתמשים בה כדי לשאול שאלות. המטוטלת היא כלי נוח לקבלת תשובות של "כן" ו"לא". כל זה קורה לאחר תכנות המטוטלת לשפה משותפת ומוסכמת ביני לבין המטוטלת שלי.

החלטה שכיוון מסוים של סיבוב המטוטלת אומר "כן" (לשאלה ספציפית) כיוון אחר – הפוך, אומר "לא" ומכאן מתקדמים. חוסר תנועה , עמידה במקום יצביע על נטרליות וחוסר עמדה.

אנחנו בונים אמון מלא במטוטלת שלנו היות והיא מהווה דיבור מלא ומדויק של ה"אני" העליון/ הפנימי שלנו ואו יחד עם המטופל שלנו – אם אנחנו שואלים עבור אדם אחר.

בכל מקרה עבודה עם מטוטלת תהיה נקייה ממניפולציות – כי כך תכנתנו אותה.

יש שפיתחו אומנות חיזוי עם המטוטלת שלהם כך שמהתשובות הסיבוביות של המטוטלת הם מסיקים על העתיד, עושים אבחונים בריאותיים ( יש שעוסקים במטוטלת לגילוי נעדרים, מינרלים על גבי מפות של שטח ואבחונים בריאותיים להתאמת תרופות או סוגי טיפול. עבודה עם מטוטלת משולבת בקינסולוגיה, כמו גם בחיזוי עתיד .

טיפול עם מטוטלת:

טיפול בעזרת או באמצעות מטוטלת דומה בדרכים רבות לטיפול הילינג, ויחד עם זה, לפעמים נעדיף לטפל במטוטלת ולא בהילינג.

המטוטלת עובדת באופן נקודתי ועמוק. היא מנקה ומטעינה מחדש את האיבר או החסימה שבה מטפלים. יש לה ידע, אנרגיה ורצון משלה, ופעמים רבות היא מפתיעה אותנו בזמן הטיפול, בכך שהיא מטפלת או מוליכה אותנו לטפל במקומות שלא בהכרח חשבנו שיש צורך לטפל בהם.

אחת מתכונות הטיפול של המטוטלת אם היא עשויה מקריסטל הינה הוספת תכונות הריפוי של האבן, והטיפול במטוטלת קריסטל מעצים הן את תכונות הקריסטל הספציפי, והן את תכונות המטוטלת. יחד עם זאת כל שרשרת עם תליון יכולה להוות מטוטלת, וגם כל שרוך שבקצהו יש תליון כלשהו.

מתי מטפלים במטוטלת?

ראשית לכל, טיפול במטוטלת מתאים מאוד לאיזון אנרגטי. המטוטלת עוברת צ'אקרה, צ'אקרה, מטהרת, מנקה, ומטעינה אותה מחדש ועל ידי כך, מאפשרת איזון של כל הצ'אקרות. דבר זה מאפשר למטופל להגיע לאיזון נפשי, ולחוות רגיעה, בזמנים בהם הוא חש לחץ וחוסר שקט. ניתן לשלב מעבר על הגוף עם המטוטלת כשמערך קריסטלים מונחים על המטופל.

שנית, טיפול במטוטלת נעשה פעמים רבות, כאשר יש צורך בטיפול נקודתי ולא עושים הילינג שלם לכל הצ'אקרות הגוף והנפש.

המטוטלת מתמקדת באזורים חסומים אנרגטית (כאבים נקודתיים, חסימות רגשיות- ספציפיות וכדו') ולמעשה, בהסתובבות שלה, היא פותחת את החסימה.


316 צפיות0 תגובות