DSC_7068_edited.jpg

 

 

 

 

 

 

שלום לך,

שמי אלנה גולצמן אלמירון, בת 60, אמא ל- 4 ילדים נפלאים וסבתא טרייה לחמישה נכדים מתוקים. נולדתי בבואנוס איירס, ארגנטינה, ועליתי לארץ בשנת 1984.

התפרנסתי תמיד כמזכירה, כמנהלת חשבונות אבל תמיד בתוכי הרגשתי שליקום יש תוכניות אחרות בשבילי. שאני פה, בעולם הזה, לעזור לאחרים... להיות שם בשבילם, להפוך כאב לשלווה, דמעה לחיוך.

ואז, בשנת 2009 התחלתי מסע שעדיין לא הסתיים. וכבר בתחילתו הבנתי שאני רוצה להיות מטפלת הוליסטית, שאני רוצה להיות בעלת כלים לטפל בגוף ובנפש כאחד, כמכלול.

התחלתי בלימודי ארומתרפיה, הוקסמתי מהריחות ומעוצמתם של השמנים הארומתיים המאפשרים לי לטפל במגוון רחב של מצבים פיזים ונפשיים דרך מריחה בעיסוי ארומתי עדין ומרגיע, דרך הרחה או בליעה.

ואז המשכתי בדרכי ללימודי רפלקסולוגיה מוסמך ופשוט התאהבתי. רפלקסולוגיה היא תורת טיפול מדהימה, שמפתיעה אותי כל פעם מחדש, בעוצמתה ובדרך שהיא מאפשרת לי לטפל במגוון רחב של מחלות ותסמינים. אבל זה לא היה מספיק, הייתי צריכה עוד כלי כדי שאוכל להגשים את החלום של הטיפול ההוליסטי ואז המשכתי את דרכי לקראת רפלקסולוגיה בכיר, שנתן לי את כל הכלים שהייתי זקוקה להם: לזהות את הכאב, את התסכול, את הפחד דרך מרקם עור כף הרגל או הטמפרטורה שלו. לקרוא את סיפור חיי המטופל דרך נקודות חן, חריצים, קילופים או סימנים אחרים על פני השטח.

לאחרונה סיימתי התמחות ברפלקסולוגיה בפריון, הריון ולידה כדי שאוכל לתת מענה (ביחד עם הידע שצברתי בדיקור סיני ועיסוי נשים הרות) לנשים, גם מבחינת הכנה ללידה, וגם בבית חולים עצמו, במידה ותהליך הלידה לא מתקדם כצפוי.

והמשכתי להתאהב בעוצמתה האדירה של הרפלקסולוגיה, כל טיפול הפך להיות חוויה בפני עצמה שאין דומה לה. להצליח לקרוא את המטופל, את אישיותו, את כאבו דרך כף רגלו. לראות איך הרגשות שלו, שהיו חבויים עמוק וחסמו את זרימת האנרגיה בתוך הגוף, עלו על פני השטח, וביחד עם המטופל הצלחנו להבין את מקור הכאב. בכינו, צחקנו, כעסנו, סלחנו, השלמנו... והכאב הפיזי פחת, השתפר... עד שנעלם.

אבל לפעמים, כל הרגשות שעלו, גרמו להצפה והייתי זקוקה לעוד כלי לעזור למטופל להתמודד איתם. ואז מצאתי את פרחי באך. לימוד 38 התמציות הנפלאות שמצליחות לטפל בכל קשת הרגשות הקיימות אצל בני אדם: פחד מכל הסוגים (מודע, לא מודע, פחד משתק), חרדה, חוסר ביטחון, רגשי אשם, וכו'.

באותו רגע, הרגשתי שהגעתי למקום בו רציתי להיות... המקום המיועד לי.

אבל רציתי עוד כלים. רציתי שבתוך ארגז הכלים שלי יהיו עוד דברים שאפשר יהיה להשתמש בהם במצבים שונים, לשלב ולהעצים את הטיפול. ואז למדתי עיסוי לומי לומי, כוסות רוח, טיפול במוקסה, טיפול אנרגטי עם מטוטלת, עיסוי הריון , דיקור סיני מעשי ו תקשור.

אז זאת אני, ואני מחכה לך. ביחד נתחיל דרך חדשה. ביחד נבחר איזה טיפול מתאים לך

אני מחכה לך, בקליניקה שלי בראש העין, באווירה קסומה של ריחות השמנים, נרות דולקים ומוזיקה מרגיעה ובשילוב המגע העדין של ידיי לגרום לך להרגיש אהוב/ה, שייך/ת, בטוח/ה ומוגן/ת.

השילוב הזה, לדעתי, הוא בסיס הריפוי. היתר, תלוי בך.

ההתמחויות שלי

  • ארומתרפיה (כולל עיסוי ארומתי) - מכללת מהות בחסות אוניברסיטת בר אילן

  • רפלקסולוגיה מוסמך/רפלקסולוגיה בכיר: מכללת מהות בחסות אוניברסיטת בר אילן (הלימודים כללו לימודי אנטומיה, פתולוגיה ובדיקות מעבדה)

  • פרחי באך: מרכז י.ד. שלוס

  • כוסות רוח: מרכז י.ד. שלוס

  • דיקור סיני מעשי:מכללת תהילה

  • עיסוי נשים בהריון : מכללת תהילה

  • טיפול במוקסה : מכללת תהילה

  • תקשור: יעל כהן - מתקשרת

  • רייקי I & II: יעל כהן - מתקשרת

  • התמחות פריון, הריון ולידה : אירית לנדאו – רפלקסולוגית רגשית

?מי אני